Kategoriler

0
  • TR
  • TL
  • $
Garanti Şartları

ÜRÜN İADE KOŞULLARI

a. ALICI Özel Güvenlik Sistemleri Limited’ten (ÖGS) satın aldığını ürünü veya ürünleri, teslim alındığı anda ürünün defolu çıkması halinde o an iade edebilir. Defolu ürün iadesi durumunda para iadesi yapılmaz. Tekrardan, satın alınan ürünün aynısı teslim edilir.

b. Ürün iadesi, orijinal ambalajı bozulmamış veya kullanılmamış veya açılmamış, kutu içeriğinde mevcut her şey zarar görmemişse, ürünün teslim tarihinden itibaren (o gün dahil) 3 iş günün de gerçekleştirilmesi gerekir.

c. Ürünün yanında hediye olarak sunulan veya birlikte alındığında indirim sağlanan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz.

ç. İade kapsamına giren ürünün iade işlemleri sırasında iade edilirken, ürünün teslimi sırasında ALICI’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Ürünle beraber iade edilecek olan faturanın üzerine de "iade faturasıdır" ibaresi yazılıp ALICI tarafından imzalanacaktır.

d. Satılan ürün veya ürünler ‘ürün iade koşulları’ kapsamında olsa dahi, ALICI’nın ürün veya ürünlerden cayma hakkı yoktur.

 

GARANTİ

a. Satın alınan ürünlerin garanti süresi iki senedir.

b. Garanti kapsamına sadece fabrika ve/veya üretim hataları dahildir.

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et