Kategoriler

0
  • TR
  • TL
  • $
Satış Politikası Sözleşmesi

HUKUKİ ŞARTLAR

1. TARAFLAR:

SATICI

Unvanı: Özel Güvenlik Sistemleri Limited

Adresi: Şehit İbrahim Ramadan Sokak, No:25, Güvenlik Apt. Yenişehir/Lefkoşa.

Telefon: 444 0 155

E-Mail: info@kktcogs.com 

ALICI:

İsim Soy İsim/Unvan:

Adres:

Telefon:

E-Mail: 

2. GENEL HÜKÜMLER:

a. Satışlar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dahilindedir. Yurtdışına satış mevcut değildir.

b. İşbu sözleşme ALICI tarafından elektronik olarak onaylandığı tarihte yürürlüğe girer.

c. Siparişin onaylanması durumunda ALICI, sözleşme konusu ürünün özellikleri ve satışa ilişkin koşulları ile ilgili tüm bilgileri okuduğunu ve anladığını, bu ürünün satın alınması için gerekli onayı verdiğini kabul, beyan ve/veya taahhüt eder.

ç. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve kullanım kılavuzları ile birlikte teslim edilmesinden sorumludur.

d. Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu değildir.

e. Teslimat süresi ilgili banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini SATICI'ya ödemesinden itibaren başlar. Teslimat, SATICI tarafından ALICI’nın beyan ettiği adrese bir sefer gitmek kaydı ile 3-7 iş günü arasında elden teslimatı gerçekleştirecektir. Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda SATICI, teslim yükümlülüğünü tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir.

f. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

g. Eğer varsa, kargo ve/veya teslimat ücreti sipariş toplam tutarına eklenmekte ve ALICI tarafından ödenmektedir. Kargo bedeli, ürün bedeline dâhil değildir.

ğ. Ödemeler tek sefer ödeme ve/veya peşin olarak sistem üzerinden banka bilgileri girilerek yapılacaktır. Kapıda ödeme kabul edilmez.

h. Ürün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi veya geri alması halinde, ALICI'nın kendisine ürünün teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 1 (bir) iş günü içinde orijinal ambalajı bozulmamış veya kullanılmamış veya kutu veya aksesuarlarına zarar verilmemişse SATICI’ya göndermesi veya orijinal ambalajı ve içeriği hasar görmüş veya açılmışsa SATICI’nın belirtilen adresine gidip ödeme yapması zorunludur.

ı. ALICI’nın siparişi onayı sonrası SATICI’nın banka hesabına paranın düşmesinden sonraki (o gün dahil değildir) 3 – 7 iş günün de teslimat gerçekleştirilecektir.

i. SATICI’nın teslim yükümlülüğünü yerine getirmesini engelleyebilecek mücbir sebepler veya doğal afetler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefetleri, ulaşımın kesilmesi, yangın, deprem, sel baskını gibi olağanüstü olaylar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içerisinde teslim edemez ise, bu tip durumlarda ALICI, SATICI’nın hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et