Kategoriler

0
  • TR
  • TL
  • $
Gizlilik Sözleşmesi

Hukuki Şartlar ve Gizlilik Politikası

Özel Güvenlik Sistemleri Limited (ÖGS)’de kişisel verileriniz güvence altındadır. Bu çerçevede şirketimiz, kişisel verilerinizi tüm teknik ve idari tedbirleri alarak korur. Gerekli güvenlik düzeyi için bütün teknolojik imkânlar kullanılır.

Özel Güvenlik Sistemleri Limited tarafından, 89/2007 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Yasası (KVKY) ve/veya 6/2012 sayılı Elektronik Haberleşme Yasası (EHY) altında çıkartılmış olan Elektronik Haberleşme Sektöründe Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Tüzük ve/veya Bilgilendirme Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uygulanacak Usul ve Esaslar Tüzüğü ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, yalnızca aşağıda açıklanan çerçevede ve ilgili mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

Mobil Uygulamalar Gizlilik Politikası

ÖGS Mobil Uygulamalarının cihazınıza kurulumu esnasında, veri toplama ve/veya işleme izni vermeniz halinde aşağıda belirtilen veriler uygulama aracılığıyla toplanabilecek ve bu politikada belirtilen amaçlarla işlenebilecektir.

Bilgi Güvenliği Politika Taahhüttü

ÖGS kendilerinin ve paydaşlarının bilgi varlıklarına güvenli bir şekilde erişim sağlamayı, bilginin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini korumayı, kendisinin ve paydaşlarının bilgi varlıkları üzerinde oluşabilecek riskleri değerlendirmeyi ve yönetmeyi, kurumun güvenilirliğini ve marka imajını korumayı, bilgi güvenliğinin ihlali durumunda gerekli görülen yaptırımları uygulamayı, tabi olduğu düzenlemelerden, yasal ve ilgili mevzuat gereklerini yerine getirmeyi, anlaşmalardan doğan yükümlülüklerini karşılamayı, iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklarından kaynaklanan bilgi güvenliği gereksinimlerini sağlamayı, iş ve/veya hizmet sürekliliğine bilgi güvenliği tehditlerinin etkisini azaltmayı ve işin sürekliliğini ve sürdürülebilirliğini sağlamayı, kurulan kontrol altyapısı ile bilgi güvenliği seviyesini korumayı ve iyileştirmeyi taahhüt eder.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et